Zek Tasarım

Hakkımızda


Biz hayallerimizin gerçeğe dönüşmesine tanıklık ettik, şimdi sıra sizde.


Her kadın için evlilik ve çocuk sonrası iş hayatı ister istemez zorlu geçer. Ancak, küçük de olsa bir hayaliniz varsa o hayale doğru koşmanın heyecanı ile her şeyi başarmak mümkün. Bende tam olarak, hayalini kurduğum kendi işimi 2018 yılı başında Zek Tasarım ismiyle kurumsal bir kimliğe kavuşturma fırsatını yakaladım.

Üsküdar Mithatpaşa MTAL’de Grafik Tasarım bölümünü bitirdikten sonra, Trakya Üniversitesi MYO Grafik-Tasarım Bölümü akabinde ise Yıldız Teknik Üniversitesi MYO’de Fotoğrafçılık bölümlerini bitirdim. 1999 yılında başladığım iş hayatında çeşitli gazete, dergi ve ajanslarda çalışma fırsatı buldum.

2005-2008 yılları arasında Eksen Ajans’ta; Otomotiv Dergisi ve Endüstri Otomasyon dergisi yanısıra ajans müşterilerinin tüm grafik tasarım işlerini gerçekleştirdim.

Daha sonra, 2008-2014 yılları arasında ise Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nde Grafiker olarak görev yaptım. Burada da kurum dergisi olan TT Magazin’in tasarımı, derneğin tüm görsel tasarımları, etkinlik fotoğraflarının çekilmesi, Bakanlıklar nezdinde hazırlanan tüm kitap ve broşürlerin tasarımlarını gerçekleştirdim.

2014-2018 yılları arasında ise freelance olarak Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği başta olmak üzere birçok firmaya hizmet verdim.

2018 yılı başı itibariyle ise Zek Tasarım ismiyle kurumsallaşarak, ekibimizi ve partnerlerimizi genişlettik. Böylelikle, grafik tasarım işlerinin yanısıra Google ve Sosyal Medya Reklamları, WordPress Web Sitesi Kurulumu, Editoryal İçerik Hazırlama, Yayın Dağıtımı, Fuarlar için Stand Görselleri ve Baskı Hizmetleri gibi birçok hizmeti sunmaya başladık.

Web sitemizin ana sayfasında referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Biz hayallerimizin gerçeğe dönüşmesine tanıklık ettik, şimdi sıra sizde.

Sevda Kaçak